Ogłoszenia

Ogłoszenia 23.05.2021

  • W niedzielę 23.05. kolekta diecezjalna ? jałmużna postna z całego roku. W poniedziałek 24.05. w święto NMP Matki Kościoła kolekta na potrzeby klasztoru Sióstr Kamilianek. W niedzielę 30.05. kolekta na sprawy gospodarce realizowane przez PRD.
  • Na nabożeństwa majowe zapraszam w tygodniu po Mszach św. wieczornych (w środę może być rano), w niedziele po Mszy św. o godz. 14.00..
  • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w niedzielę 23.05. kończy Okres Wielkanocny.
  • W poniedziałek 24.05. święto NMP Matki Kościoła, które jest diecezjalnym dniem modlitw rolników o błog. Boże w pracy. Rejon opolski ma Mszę św. w Kamieniu Śl. w sanktuarium św. Jacka o godz. 10.00.
  • W środę 26.05 przypada Dzień Matki. O godz. 17.30. w parku w Sławicach, wydarzenie: Operetka na wynos, czyli najpiękniejsze arie i duety z operetek wszechczasów. Przedstawia Operetka Wrocławska. Polecam! Msza św. w int. Matek naszej parafii o godz. 19.00.
  • W czwartek 27.05. ? Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po nabożeństwie majowym spotkanie modlitewne Róż Żywego Różańca, do godz. 20.00.
  • Bierzmowanie młodzieży z kl. 1 i 2 szkół średnich odbędzie się w sobotę 5.06. o godz. 16.30. w kościele bł. Czesława w Opolu. Na uroczystość bierzmowania kandydat może zaprosić 3 osoby towarzyszące ? z założenia rodzice i jeden świadek. Jeden z rodziców może być świadkiem bierzmowania.
  • Próba przed bierzmowaniem w kościele bł. Czesława, w poniedziałek 31.05. o godz. 18.45. W środę 2.06. spotkanie kandydatów do bierzmowania w naszym kościele, będzie okazja do spowiedzi, przed Bożym Ciałem i bierzmowaniem. Młodzież otrzyma kartki potrzebne do bierzmowania.