Ogłoszenia

Ogłoszenia 4.04.2021

  • W niedzielę 4.04. Wielkanoc ? na WMSD i instytucje diecezjalne, 04 ? II święto, na KUL. W niedzielę Miłosierdzia 11.04. kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej.
  • W Niedzielę Wielkanocną 4.04. jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego związana z przyjęciem błogosławieństwa papieskiego Urbi et orbi transmitowanego przez media.
  • W Poniedziałek Wielkanocny 5.04. Msze św. o godz. 8.00, 10.30. i 14.00. Suma w int. Mężczyzn i Młodzieńców naszej parafii, zapraszam na msze św. w ramach obostrzeń. Miejsca przed kościołem nie są limitowane.
  • Zapowiedzi: W dniu 8 maja 2021 r. Michał Sośnik (syn Alojzego i Małgorzaty zd. Szendzielorz, ur. 12 09. 1992 r. w Opolu), alumn w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu, ma zamiar przyjąć święcenia diakonatu, a w przyszłości święcenia kapłańskie. Po myśli kanonu 1043 KPK, wierni mają obowiązek powiadomić ordynariusza miejsca lub proboszcza o nieprawidłowościach i przeszkodach do święceń.
  • W czwartek 8.04. po wieczornej Mszy św. w kościele, spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.
  • W piątek 9.04. w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę 10.04. w godzinie miłosierdzia, o 15.00. pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • W II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego 11.04. rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia.