Ogłoszenia

Ogłoszenia 14.03.2021

  • W niedzielę 03. na WMSD i instytucje diecezjalne. W niedzielę 21.03. kolekta na potrzeby naszej parafii. ?Bóg zapłać? za ofiary złożone w czasie misji.
  • W Wielkim Poście można uzyskać odpust zupełny za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej (piątek 17.15) i Gorzkich Żali (niedziela 15.00). Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne.
  • Młodzież z Zespołu szkół Ekonomicznych w Opolu po raz trzynasty organizuje pomoc dla podopiecznych Domowego Hospicjum dla dzieci. Wolontariusze w ramach tej akcji ?Pola nadziei?, w sobotę i niedzielę 13-14.03., będą o ofiary na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom. Żonkile można zabrać z koszyczka w przedsionku kościoła. Dziękuję z góry za udział w akcji naszym parafianom, a młodzieży za prace wolontariuszy!
  • Uroczystość św. Józefa przypada 19.03., chcemy przeżyć ją bardziej uroczyście w Roku św. Józefa. Nowenna do św. Józefa rozpoczęła się w środę 10. 03. ostatni dzień naszych Misji! O godz. 18.00 - Msza św. ku czci św. Józefa w int. Parafian, szczególnie Mężczyzn i Młodzieńców.
  • Bierzmowanie młodzieży kl. 1 i 2 szk. średniej odbędzie się w sobotę 10.04. Na egzamin przed bierzmowaniem ( druga część, pytania 36-72 i modlitwy) zapraszam indywidualnie (po dwie osoby), po mszy wieczornej w tygodniu. Termin do 20 marca.
  • Bracia strażacy przeprowadzą akcję pielęgnacji drzew na placu kościelnym w sobotę 20.03. od godz. 9.00. Zapraszam panów do pomocy przy zagospodarowaniu drewna!