Ogłoszenia

Ogłoszenia 7.02.2021

  • W niedzielę 7.02. kolekty na WMSD i instytucje diecezjalne, a w niedziele 14 i 21.02 na potrzeby naszej parafii.
  • W przedsionku kościoła zamieszczona jest bezdotykowa kropielnica z woda świeconą. Serdecznie dziękuje sponsorom za ufundowanie tego sprzętu!
  • Zwierzątka, które dzieci dały na pole paserzy przy stajence, są do odebrania w zakrystii.
  • W czwartek 11.02. przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji Chorych i Seniorów naszej parafii o godz. 8.00. Po mszy nabożeństwo z błogosławieństwem lurdzkim.
  • W czwartek 11.02. o godz. 18.00. Msza św.: ku czci św. Józefiny Vannini, założycielki Zgromadzenia Sióstr Córek św. Kamila o błog. Boże w służbie chorym i o nowe powołania do zgromadzenia
  • Od niedzieli do wtorku 14 - 16.02. przypada adoracja Najśw. Sakramentu przed Wielkim Postem. Plan adoracji podany jest w gazetce, w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii. Podczas adoracji w poniedziałek i wtorek, w każdej godzinie okazja do spowiedzi św.
  • W roku 2021 przypadają Misje święte w naszej parafii, które przeżywać będziemy w dniach 5?10.03. Misje wygłosi Mirosław Lipowicz, redemptorysta z Krakowa ? egzorcysta. W związku z tym, nie będzie rekolekcji od środy popielcowej. Misje też nie będą połączone z rekolekcjami szkolnymi ze względu za pandemię.