Ogłoszenia 31.01.2021

• W niedzielę 31.01. kolekta na sprawy gospodarcze realizowane przez PRD, w niedzielę 7.02. na WMSD i instytucje diecezjalne.
  • Dla ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji zebraliśmy w niedzielę 24.01. ? 1701 zł.
  • W niedzielę 31.01. ? z inicjatywy Fundacji Polskiej Raoula Follerreau ? obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Trędowatych.
  • We wtorek 2.02. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. (przynosimy gromnice do poświęcenia). Jest to równocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta na potrzeby Sióstr Kamilianek, zbiórka przed kościołem na zakony kontemplacyjne. Serdeczne ?Bóg zapłać? za wszystkie składane ofiary.
  • W środę 3.02. przypada wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika. We wtorek wieczorem i w środę rano po Mszach św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.
  • Msza św. w int. Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin, w czwartek 4.02. o godz. 18.00. Po mszy św. spotkanie w kościele. Ogłaszam to spotkanie ze względu na to, że dzieci już chodzą do szkoły. Spotkanie miało się odbyć w listopadzie, a było odwołane ze względu na pandemię!
  • W piątek 5.02. po Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  • W tym czasie przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego, okazja do spowiedzi przed nabożeństwami. Dzieci i młodzież we wtorek i czwartek od 17.15.
  • Odwiedziny chorych przez księdza z okazji pierwszego piątku i zbliżającego się Światowego Dnia Chorego, w piątek 5.02. od godz. 8.00. Odwiedziny za zaproszenia rodziny!
  • Regulamin cmentarza w Opolu Sławicach i tabela opłat za kwatery zamieszczone są na 4 str. poprzedniej gazetki z dnia 10.01.2021. Dziękuję za pierwsze wpłaty za kwatery na cmentarzu.