Ogłoszenia

Ogłoszenia 3.01.2021

  • W niedzielę 3.01. kolekta na MWSD i instytucje diecezjalne, a 10.01. na potrzeby parafii.
  • Kolęda 2021. będzie trwać do 11.01., w dni powszednie. W intencji rodzin wyznaczonych na dany dzień będzie sprawowana Msza św. w kościele o godz. 18.00. Przynosimy wodę w butelkach, która zostanie poświęcona, dla pokropienia naszych domów. Będzie można zabrać również poświęconą kredę dla opisania naszych domów (C+M+B+2021) oraz obrazki kolędowe dla domowników oraz teksty modlitw kolędowych w rodzinie ze słowem i błogosławieństwem naszego Biskupa na rok 2021. Zachęcam do rodzinnej modlitwy, w naszych domach! ?Bóg zapłać? za składane przy tej okazji ofiary!
  • W środę 6.01. Uroczystość Objawienia Pańskiego, na Mszach św. błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody. Kolekta na misje. W uroczystość Trzech Króli po Mszy św. o godz. 14.00. kolędowanie dzieci przy stajence! Zapraszam dzieci do śpiewu i zagrania na instrumentach dla Dzieciątka!
  • Odwiedziny chorych przez księdza w piątek 8.01. od godz. 8.00. na prośbę rodziny.
  • W niedzielę 10.01. przypada święto Chrztu Pańskiego.