Ogłoszenia

Ogłoszenia 30.08.2020

 • W niedziele 30.08. kolekta. na projekty realizowane przez PRD. W niedzielę 6.09. kolekta na WMSD i instytucje diecezjalne.
 • ?Bóg zapłać? za ofiary dla mieszkańców Bejrutu z niedzieli 23.08., które wyniosły 1260 zł.
 • Drodzy Parafianie! Trwający czas epidemii i wciąż wysoka liczba zachorowań na Covid-19 zmusza nas nadal do respektowania pewnych ograniczeń i reżimów.
 • W niedzielę 30.08. na sumie o godz. 10.30. poświęcenie modlitewników (drogi do nieba) i różańców oraz wręczenie dzieciom przed I Komunią św. Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.
 • Okazja do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w poniedziałek i wtorek 31.08. i 1.09., od godz. 17.00.
 • W dniach 3-5.09. przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed nabożeństwami. Odwiedziny chorych w piątek 4.09. od godz. 8.00. na wyraźną prośbę zainteresowanych.
 • We wtorek 1.09. rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. w int. dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i katechetów o godz. 8.00. Nie weźmie w niej udziału cała społeczność szkolna ze względów sanitarnych. Zapraszam do wspólnej modlitwy nasze dzieci z rodzicami, według uznania.
 • Próby przed I Komunią św. we wtorek i czwartek 1 i 3.09. po wieczornej Mszy św.
 • Sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 2.09. od godz. 16.00.
 • Spowiedź przed I Komunią św. w sobotę 5.09. dla dzieci o godz. 15.00., dla rodzin od godz. 17.00.
 • W niedzielę 6., na sumie o godz. 10.30. uroczystość I Komunii św. Gromadzimy się o godz. 10.15. na placu u sióstr, skąd wyruszy procesja (dzieci, rodzice i służba liturgiczna). Podczas Mszy św. zwolnieni są z noszenia maseczek tylko dzieci i rodzice.
 • Uprzejmie informujemy, iż - decyzją Diecezjalnego Duszpasterstwa Rodzin motywowaną stałym zagrożeniem epidemiologicznym - planowane na wrzesień Pielgrzymki Jubilatów Małżeńskich zostały odwołane. Uroczysta Msza św. w intencji wszystkich Jubilatów zostanie odprawiona przez Biskupa Opolskiego w Uroczystość Świętej Rodziny  - 27 grudnia 2020 r. w katedrze opolskiej.