Ogłoszenia

Ogłoszenia 12.07.2020

  • W niedziele 12. i 19.07. kolekta na potrzeby naszej parafii. Wszystkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa pozostają aktualne. Opis został zamieszczony w gazetce ? Echo Parafii.
  • Laura Biel z Opola urodziła się z bardzo złożoną wadą serca. Jej rodzice wspierani przez przyjaciół zbierają środki na kolejną kosztowną operacje w Stanach Zjednoczonych. Do prośby rodziców Laury przychyla się Biskup Opolski. Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymaliśmy z Kurii Opolskiej. Ogłaszam zbiórkę do puszek dla Laury Biel w niedzielę 12.07. po Mszach św.
  • 14.07. przypada wspomnienie św. Kamila de Lellis, patrona i jednego z założycieli Zgromadzenia Córek św. Kamila. Msza św. ku czci św. Kamila de Lelis w int. Rodziny Kamiliańskiej, Chorych i tych, którzy opiekują się chorymi w niedzielę 12.07. o godz. 10.30. Kazanie o św. Kamilu z racji święta naszych sióstr, Córek św. Kamila, wygłosi ks. Prałat Tadeusz Słocki.
  • W lipcu i sierpniu są wolne int. Polecam naszej uwadze w miarę potrzeby!
  • W poniedziałek 13.07. Dzień Fatimski, Gość wieczoru ? Ojciec Joachim Kusz, Oblat Maryi Niepokalanej, misjonarz ludowy z Opola, wygłosi słowo Boże i poprowadzi nabożeństwo. O przyozdobienie i niesienie na procesji, figury MB Fatimskiej proszę ? Różę p. Moniki Przyklenk.