Ogłoszenia

Ogłoszenia 19.07.2020

  • W niedziele 12. I 19.07. kolekta na potrzeby naszej parafii. Wszystkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa pozostają aktualne. Opis został zamieszczony w gazetce ? Echo Parafii, na str. 4.
  • Odpust ku czci bł. Czesława w niedzielę 19.07., suma o godz. 11.30. Z tej racji nie będzie u nas nieszporów.
  • Słowa serdecznego podziękowania za kwiaty do dekoracji ołtarzy. Przy tej okazji dziękuję bardzo paniom za ich twórczą pracę, poświęcony czas.
  • Podziękowanie w imieniu rodziców Laury Biel za ofiary zebrane na operacje dziecka w parku, w kościele i w sklepach.
  • Odpust ku czci św. Anny na Górze św. Anny.Ojców Franciszkanów z Góry św. Anny zapraszają na uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, w dniach 24-26.07. Na plakacie zamieszczono program uroczystości.  
  • Odpust ku czci św. Anny w Oleśnie.Parafia Bożego Ciała w Oleśnie zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, w dniach 24-27.07. Na plakacie zamieszczono program uroczystości.
  • Odpust ku czci św. Anny w Czarnowąsach w dniach 25-27.07. Na plakacie zamieszczono program uroczystości.
  • W sobotę 25.07. przypada święto św. Jakuba, Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej racji błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów na nieszporach ku czci św. Anny i św. Krzysztofa w niedzielę 26.07. o godz. 14.00. Na początku nabożeństwa, podczas obejściu ołtarza, będziemy mogli złożyć ofiarę na wsparcie misjonarzy z diecezji opolskiej.