Ogłoszenia

Ogłoszenia 12.04.2020

  • Drodzy Parafianie parafia i diecezja może normalnie funkcjonować tylko dzięki Waszy ofiar. ?Bóg zapłać? za wszystkie składane w tym czasie ofiary, Na konto parafialne (numer konta podany jest w gazetce parafialnej), czy w innej formie.
  • Msza św. o godz. 14.00., w int. wygaśnięcia epidemii i za Parafian. Suma, w Niedzielę Zmartwychwstania, drugi dzień świąt i Niedzielę Miłosierdzia o godz. 10.30., będzie transmitowana przez stronę Rady Dzielnicy. Dziękuję za tę możliwość i poświęcony czas.
  • Drodzy Parafianie. Wizyta na cmentarzu poza ceremonią pogrzebu nie jest ?niezbędną sprawą życia codziennego? i bywa interpretowana jako naruszenie zakazu przemieszczania się, co skutkuje nałożeniem grzywny. Zostańcie w domu i tam pomódlcie się za Waszych zmarłych.      
  • W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w kościołach nie może by więcej niż 5 osób związanych z int. Mszy św. Ten stan rzeczy pozostaje do niedzieli 19.04. Biskup dał dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Ks. Biskup zachęca do korzystania z transmisji Mszy św. i nabożeństw wielkopostnych w środkach społecznego przekazu. ( str. 4 gazetki).
  • Polecam, w tym czasie szczególnie, stronę internetową naszej parafii (adres jest w gazetce). in.: umieszczone są tam: dekrety Ks. Biskupa Opolskiego, intencje mszalne i ogłoszenia parafialne.
  • Pozostańmy w naszych domach aby przetrwać ten trudny czas. Żyjmy nadzieją na lepsze jutro. Służbie zdrowia i inny służbom składam serdeczne podziękowania za ich poświęcenie dla społeczeństwa. Prośmy Chrystusa Zmartwychwstałego o ustanie epidemii, zdrowie i pokój serca.