Ogłoszenia

Ogłoszenia 15.03.2020

  • W niedzielę15.03. kolekta na potrzeby parafii, a 22.03 na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.
  • Droga Krzyżowa w piątek 17.30. Nabożeństwo Gorzkich żali jest odwołane, w jego miejsce dodatkowa Msza św. o godz. 14.00., w int ustania epidemii i za Parafian.
  • W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych, w kościołach nie może by więcej niż 50 osób, w pierwszej kolejności osoby związane i int. Mszy św. Dla pozostałych jest nagłośnienie przed kościołem. Ks. Biskup zachęca do korzystania z transmisji Mszy św. w środkach społecznego przekazu, do odmawiania Różańca w int. chorych, służb medycznych i sanitarnych, o pokój serca i łaskę ocalenia.
  • Odwołane są wszystkie spotkania grup parafialnych i inne, ogłaszane w ostatnim czasie, w kościele.
  • W czwartek 19.03. Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Msze św. o godz. 8.00. i 18.00. Po wieczornej Mszy św. możliwość indywidualnej adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 20.00, w int. uwolnienia od epidemii i osobistych.
  • Polecam ?Gościa Niedzielnego?, w którym: Czy można przyjmować Komunię na rękę? Ponadto: *kolejna odsłona cyklu wielkopostnego z prymasem Wyszyńskim; *co decyduje o tym, czy Polacy mają dzieci. Zachęcam do lektury!