Ogłoszenia

Ogłoszenia 9.02.2020

  • W niedzielę 9.02. gościmy Jerzego Wilka, kamilianina z Warszawy, który wygłosi słowo Boże i poprosi nas o ofiarę na misje /przy wyjściu z kościoła/. Kolekta w tym dniu na WMSD i instytucje diecezjalne. W niedzielę 16.02. kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Ferie zimowe dzieci i młodzieży przypadają w dniach 9-23.02. Życzę młodym i całym rodzinom dobrego wypoczynku.
  • We wtorek 11.02. przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza św. w int. chorych w kaplicy klasztoru sióstr Kamilianek we wtorek 02. o godz. 9.30. (po mszy poczęstunek), siostry zapraszają. Msza św. w int. Chorych i Seniorów naszej parafii w środę 12.02.o godz. 9.00. w kościele. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie w salce parafialnej. Za przygotowanie spotkania dziękuję Caritas parafialnej.
  • W piątek 14.02. będzie święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy oraz wspomnienie św. Walentego, męczennika, patrona zakochanych.
  • Dziękuję za nakrętki do butelek dla małego Frania. Można nadal przynosić korki.
  • Od niedzieli do wtorku 23-25.02. w godz. popołudniowych zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu wg planu (gazetka i tablica ogłoszeń).
  • W Środę Popielcową rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Tadeusz Słocki, były nasz proboszcz. Zapraszam do zaplanowania udziału w rekolekcjach (str. 4).