Ogłoszenia 2.02.2020

• W niedzielę 2.02. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Jest to równocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta na potrzeby Sióstr Kamilianek, zbiórka przed kościołem na zakony kontemplacyjne. Nieszpory kolędowe o godz. 14.00. Zapraszam!
  • W poniedziałek 3.02. po Mszy św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.
  • Przygotowanie do bierzmowania kl. 8. i 1.szk. śr. w poniedziałek 3.02. o godz. 19.00.
  • W środę 5.02. po Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca lutego, okazja do spowiedzi przed nabożeństwami. Dzieci i młodzież we wtorek i czwartek od 17.15.
  • Przygotowanie do bierzmowania kl. 6. w czwartek 6.02. o godz. 19.00.
  • Odwiedziny chorych przez księdza w piątek 7.02. od godz. 8.00.
  • Przygotowanie do bierzmowania kl. 7. w piątek 7.02. o godz. 19.00.
  • Przygotowanie do bierzmowania w sobotę 8.02. dla tych, którzy nie mogą być ze swoją grupą.
  • W niedzielę 9.02. gościć będziemy Jerzego Wilka, Kamilianina, który wygłosi słowo Boże i poprosi nas o ofiarę na misje /przy wyjściu z kościoła/. Kolekta w tym dniu na WMSD i instytucje diecezjalne.
  • Zbieramy jeszcze nakrętki do butelek dla małego Frania. Można je przynosić do zakrystii. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie!
  • Zbędne kalendarze można przekazać dla więźniów!