Ogłoszenia15.12.2019

• W niedziele 15 i 22.12. kolekta na potrzeby parafii.
  • W zakrystii można nabywać: opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Nie będzie nabożeństwa. Zapraszam na roraty do pon. 23.12.
  • Zapraszam młodzież szkół średnich na spotkanie do klasztoru sióstr Kamilianek w środy, na godz. 19.45. Woda w naszym wodociągu może być zanieczyszczona, nadaje się do spożycia tylko po przegotowaniu! Informuje Rada Dzielnicy.
  • W niedzielę 15.12. w sali OSP odbędzie się ?Wieczór Adwentowy? organizowany przez DFK Sławice.
  • W sobotę 21.12. o godz. 16.00. w sali OSP Sławice odbędzie się wigilia dla Seniorów i Samotnych. Rada Dzielnicy serdecznie zaprasza!
  • Plan kolędy jest dostępny na str.4 gazetki i na tablicy ogłoszeń. Kolędę rozpoczniemy 27.12.
  • Wieczna Adoracja w niedzielę 22.12. w godz. 13.00 ? 17.00. Plan str. 4 i na tablicy ogłoszeń.
  • Biskup Opolski Andrzej Czaja zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na tradycyjne nabożeństwo adwentowe ze Słowem Bożym, które odprawi w 4. Niedzielę Adwentu 22 grudnia br. o godz. 14.00 w katedrze opolskiej.
  • 27 Wigilia Samotnych, Bezdomnych i Potrzebujących miasta Opola pod patronatem Ks. Biskupa Andrzeja Czai odbędzie się 22.12. o godz. 16.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu /za Karolinką/. Zaproszenia można odebrać u pani Moniki Gruszka.
  • Noc Konfesjonałów, okazja do spowiedzi przed świętami dla zabieganych w poniedziałek 23.12. po roratach, w godz. 18.30-21.00. Ok. godz. 19.00 będzie obcy spowiednik. W tym czasie wystawienie Najśw. Sakramentu do adoracji.
  • Polecam ?Gościa Niedzielnego?, w którym: Jak kardynał Krajewski zamienił rzymski pałac w dom dla ubogich. Ponadto w ?Gościu?: *o tym, jak rodziło się kapłańskie powołanie papieża Franciszka; *o historycznych kłamstwach propagowanych przez młodych następców komunistycznych działaczy z okresu PRL. Zachęcam do lektury!