Ogłoszenia

Ogłoszenia 24.11.2019

 • W niedzielę 24.11. na projekty realizowane przez PRD, 1.12. na WMSD i instytucje diecezjalne.
 • W niedzielę 24.11. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Msza św. o godz. 11.00 w int. Mężczyzn i Młodzieńców. Po Mszach św. zbiórka do puszek na remont katedry. O 14.00. zapraszam na nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.
 • W niedzielę 24.11. w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu doroczny Dzień Skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św., od godz. 10.30.
 • Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę 30.11. o godz. 10.00 w klasztorze. Z siostrą Hiacyntą zapraszamy dziewczęta, chętne do włączenia się do Wspólnoty Dzieci Maryi naszej parafii.
 • Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę 30.11. o godz. 14.30., ministrantów o 15.30., w kościele! Zapraszam!
 • Można zamawiać ważniejsze jubileuszowe intencje mszalne na rok 2020. W listopadzie i grudniu br. jest ok. 15 wolnych intencji.
 • W sobotę 30.11. przypada święto św. Andrzeja, Apostoła.
 • W niedziele 1.12. I Niedziela Adwentu ? początek nowego roku liturgicznego. Zapraszana na nabożeństwo z błogosławieństwem wieńców, świec i lampionów adwentowych oraz opłatków. Po tym nabożeństwie w szkole rozpocznie się kiermasz bożonarodzeniowy!
 • Od poniedziałku 2.12. rozpoczynamy Roraty ? serdecznie zapraszam całe rodziny na adwentowe czuwanie, z kard. Stefanem Wyszyńskim, Prymasem Tysiąclecia pod hasłem: Radujcie się ? Pan jest blisko! Na roratach będą losowane nagrody. Proszę o wzbogacenie koszyka z nagrodami dla dzieci: w drobne słodycze, przybory szkolne, zabawki.
 • OSP Sławice organizuje zabawę sylwestrową. Szczegóły na plakatach!
 • Dzieci z kl. 1- 5 zapraszam po obrazki, po Mszy św.
 • Polecam ?Gościa Niedzielnego?, w którym: kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na rok 2020. Ponadto w ?Gościu?: *czy w Polsce jest przestrzegana wolność religijna? *o prawdopodobnie najstarszym sanktuarium maryjnym w Europie. Polecam ?Małego Gościa? z lampionem roratnim do samodzielnego składania. Zachęcam do lektury!