Ogłoszenia 20.10.2019

• W niedzielę 20.10. (jest to Niedziela Misyjna) ? kolekta na misje. W niedzielę 27.10 kolekta za projekty realizowane przez PRD (szczególnie na ogrzewanie kościoła). ?Bóg zapłać? za wszystkie składane w tym czasie ofiary!
  • Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci zachęcam do zbierania obrazków. W sobotę i niedzielę o prowadzenie proszę przedstawicieli Róż Różańcowych.
  • Wspólnota MWSD w Opolu dziękuje za złożone dary materialne w sobotę 19.10.
  • Na mocy postanowienia Konferencji Episkopatu Polski w niedzielę 20.10. będą przeprowadzone badania statystyczne dotyczące ilości uczestników niedzielnej liturgii i przystępujących w tym dniu do Komunii św.
  • Postanowienie PRD: od 1.11.2019. druga Msza św. zostanie przeniesiona na godzinę 11.00. ? na okres próbny kilku miesięcy.
  • Przygotowanie do bierzmowania kl. 8. i I średnia w pon. 21.10. godz. 19.00.
  • 6 Ogólnopolski Dzień Modlitwy Żywego Różańca w czwartek 24.10. w intencjach: *o rozwój dzieła misyjnego Kościoła; *za Dzieło Żywego Różańca; *o beatyfikację założycielki dzieła sługi Bożej Pauliny Jaricot. 17.00 ? adoracja Najśw. Sakramentu, różaniec i Msza św.
  • Duszp. Młodzieży diec. Opolskiej zaprasza na Ławkę Go! ? 25-27.10. Góra św. Anny.
  • Spotkanie Róż Żywego Różańca w salce parafialnej w salce parafialnej w piątek 25.10. o godz. 19.00. Zapraszam wraz z główną zelatorką dzieła p. K. Dudek - wszystkich chętnych.
  • Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę 26.10. o godz. 14.30. Ministranci - 15.30.
  • Koncert charytatywny Urszuli i Anny Marii Mbayo na rzecz katedry opolskiej ? w niedzielę 27.10. w auli seminaryjnej przy ul. Drzymały 1. Bilety - cegiełki! Plakat!
  • Wypominki / zalecki za zmarłych można składać w zakrystii i kancelarii. Różaniec za zmarłych będzie sprawowany w dniach 1- 8.11. br.
  • Pielgrzymki:

- do Wadowic i Łagiewnik ? 16.11., koszt 120 zł. Wpłaty przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Można się jeszcze zapisać ? polecam naszej uwadze!

- do Medjugorie w maju 2020 r. ? zapraszają ojcowie franciszkanie ? ulotki w przedsionku

- do Gruzji czerw. ? lip. 2020 r. ? w najbliższym czasie spotkanie informacyjne dla chętnych

• Ogłoszenie społeczne: Głosowania do Rady Dzielnicy nie będzie. Zgłoszonych jest 4 kandydatów ? wszyscy wchodzą. W naszej dzielnicy odbędzie się głosowanie na projekty (zadania) ? park i sala OSP. W dniach 18-28.10. odwiedzą nas przedstawiciele Rady Dzielnicy i proszą o oddanie głosów i życzliwe przyjęcie.