Ogłoszenia

Ogłoszenia 13.10.2019

 • W niedzielę 13.10. na potrzeby naszej parafii, po Mszach św. zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą dzieci i młodzież z niezamożnych rodzin.
 • Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci zachęcam do zbierania obrazków. W sobotę i niedzielę o prowadzenie proszę przedstawicieli Róż Różańcowych.
 • W niedzielę 13.10. Dzień Fatimski. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Słowo Boże wygłosi i wieczorne modlitwy poprowadzi ks. Jerzy Chybicki z Opola. Różaniec przed pierwszą i drugą Mszą św. Po południu różaniec o 16.30. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00 i procesją dookoła kościoła.
 • Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego odbędą się 13.10.2019 r. w Bazylice na Górze Świętej Anny. Zapraszamy na godz. 17.00 do Sanktuarium św. Anny na Mszę św. w intencji Dzieci Utraconych i ich rodziców, oraz na modlitwę różańcową przy pomniku Dziecka Utraconego.
 • W niedzielę 13.10 wybory parlamentarne, zachęcam do spełnienia obywatelskiego obowiązku.
 • Na Górze św. Anny: w sobotę 19.10. pielgrzymka Żywego Różańca; sobota, niedziela 19-20.10. pielgrzymka Bractwa św. Anny; niedziela 20.10. uroczystość ku czci św. Piotra z Alkantary z obchodami kalwaryjskimi.
 • Triduum za założycieli Zgromadzenia Sióstr Kamilianek w dniach 17-19.10.2019. Msza św. dziękczynna w niedzielę 20.10. o godz. 11.00.
 • Na mocy postanowienia Konferencji Episkopatu Polski w niedzielę 20.10. będą przeprowadzone badania statystyczne dotyczące ilości uczestników niedzielnej liturgii i przystępujących w tym dniu do Komunii św. 
 • Postanowienie PRD: od 1.11.2019. druga Msza św. zostanie przeniesiona na godzinę 11.00. ? na okres próbny kilku miesięcy.
 • Wspólnota Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu zwraca się z prośbą o wsparcie plonami ziemi, które stanowią zawsze wyraz troski parafian o nowe powołania oraz są bezcennym darem wspólnot parafialnych dla właściwego funkcjonowaniu Seminarium. Zbiórka darów dla seminarium w sobotę 19.10. w godz. 13.00 ? 15.00.
 • Ogłoszenie społeczne: Głosowania do Rady Dzielnicy nie będzie. Zgłoszonych jest 4 kandydatów ? wszyscy wchodzą. W naszej dzielnicy odbędzie się głosowanie na projekty (zadania) ? park i sala OSP. W dniach 18-28.10. odwiedzą nas przedstawiciele Rady Dzielnicy i proszą o oddanie głosów i życzliwe przyjęcie