Aktualności

Dziecięcy Koncert Uwielbienia

Wspólnota i Stowarzyszenie Dawid zapraszają do współtworzenia Dziecięcego Koncertu Uwielbienia, który (wraz z piknikiem rodzinnym) odbędzie się na Placu św. Jana Pawła II w Opolu (koło Teatru Kochanowskiego) w niedzielę 28 maja 2023 r. Na scenie uwielbiać będzie setka dzieci z całego województwa opolskiego przy akompaniamencie profesjonalnego zespołu muzycznego Wspólnoty Dawid. Ponadto cześć tego repertuaru, będzie wykonywana podczas koncertu „Opole Uwielbia” w wieczór uroczystości Bożego Ciała.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 6 roku życia do udziału w tych wielkich wydarzeniach. Koncert poprzedzony będzie trzema dniami warsztatowymi (22 kwietnia, 13 maja i 27 maja w godzinach od 10.00 do 13.00 w budynku OSP Opole-Sławice), podczas których przygotowywany będzie materiał muzyczny, który już niedługo zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym dzieciom.

 

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział, to zapisz je przez formularz: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiRUib64Foz76iyl-W_bhv06jBuRkNIImFVUFhAfhJA783tQ/viewform?usp=share_link