Aktualności

Wyniki wyborów

Każdy z nas ma swoje zdanie i swoje opinie na różne tematy. Przekorni twierdzą, że gdzie dwoje ludzi, tam trzy opinie. Kto z nas choć raz w życiu nie słyszał zachęty w stylu „lepiej swoje myśleć i siedzieć cicho”? Być może nieraz tego typu zachowanie uchroniło nas przed niepotrzebną kłótnią, ale przeniesione na sferę publiczną, jak chociażby w przestrzeń wyborów do rady parafialnej, zachęca do bierności i braku zaangażowania. Na szczęście tegoroczne wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej były czasem, w którym przez czynny udział pokazaliście, że na naszej wspólnocie parafialnej Wam zależy. Wybory były okazją do wyrażenia swojej opinii przez zaproponowanie konkretnej osoby w I etapie, a potem postawienie krzyżyka lub krzyżyków w II etapie.

Dziękuję Wam za odpowiedzialny i sumienny udział w procesie wyborczym. Dzięki Waszym głosom w Parafialnej Radzie Duszpasterskiej w kadencji 2021-2026 znaleźli się:

  1. Jan Dudek
  2. Sebastian Lysy
  3. Jerzy Michalczyk
  4. Mirosław Morawski
  5. Małgorzata Warsitz
  6. Damian Wójcik

 Z nominacji proboszcza do nowej rady należeć będą:

  1. Elżbieta Knosala
  2. Mirosław Kopyto
  3. Mateusz Libawski

 

Już dzisiaj zapraszam Was na nabożeństwo z zaprzysiężeniem nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 15:30.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przez minione 6 lat, w trakcie przedłużonej kadencji, służyli parafii, należąc do dotychczasowej rady i pomagając w tym czasie trzem proboszczom! Msza święta w ich intencji odprawiona zostanie we wtorek 14 grudnia o godz. 18:00.